Co
  • Areoly
  • Korekce pokožky
  • Obočí
  • Oční linky
  • Rty
  • Tattoo Mini
  • Vlasy
  • X Odstranění
kde

Permanentní makeup

obočí

tetování vlasů

oční linky

mini tatoo

rty

Každá žena je krásná! Make-up dokáže hodně, ale nejhezčí je vnitřní krása v každé z nás. 

Markéta

Můj salon je takový můj “chrám “, kde se cítím jako doma a neberu to, že jsem v práci. Mým přáním je, aby se zákaznice u mě cítily jako na dobré návštěvě.

Permanentní makeup společně nejdříve zkonzultujeme, pak uděláme návrh tvaru obočí, vybereme správné barvy. Samotný permanentní makeup většinou trvá kolem 60 minut. Můj přístup ke klientkám je, že se je snažím vnímat a pouze podtrhnout jejich přirozenou krásu tak, aby se cítily dobře.

Používáme jenom německé tetovací barvy Purebeau a tetovací strojky od stejného výrobce, společně s našimi zkušenostmi to zaručuje perfektní a stálou kvalitu.

Těším se na setkání s Vámi.

cat-icon Obočí, cat-icon Oční linky, cat-icon Rty, cat-icon Tattoo Mini, cat-icon Vlasy,

Ohodnotit a napsat recenzi

Vaše hodnocení pro tento salon

angry
crying
sleeping
smily
cool
Prozkoumat

Vaše hodnocení by mělo obsahovat alespoň 140 znaků


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function lp_table_exists_check() in /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/include/paypal/campaign-save.php:373 Stack trace: #0 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/functions.php(4216): lp_create_stats_table_views() #1 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/functions.php(4513): lp_set_this_stats_for_chart('1', 187, 'view') #2 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/class-wp-hook.php(288): lp_listing_pending_notice('') #3 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/class-wp-hook.php(312): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/single-listing.php(59): do_action('listing_single_...') #6 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/template-loader.php(98): include('/DIS in /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/include/paypal/campaign-save.php on line 373
WordPress › Chyba

Na webu došlo k závažné chybě.

Přečtěte si informace o ladění ve WordPressu.