Spojujeme salony
a zákaznice

Snadné vyhledání těch nejlepších salonů
pro permanentní makeup po celém Česku.

JSME
+

Spojujeme Permanent Institut a kosmetické salony v Česku a Slovensku.
A úžasné zákaznice, které chtějí permanentní makeup v té nejlepší kvalitě.

Známe nejnovější světové trendy v permanentním makeupu.

 

Máte-li svůj salon, nebo jste „freelancer/na volné noze“, a nebo chcete být úspěšná v oboru permanentní make-up, pak jsme zde přímo pro Vás.

Jsme No.1 v Česku a Slovensku

Víme jaké jsou trendy v Berlíně, Miláně, New Yorku i Tokiu. Salon i kosmetičku, kterou si vyberete si můžete být jistí, že jsou skvěle vzdělané, pracují se špičkovým materiálem a mají originální certifikát Permanent Institut. V těchto salonech dostanete vždy to, po čem opravdu toužíte.

[elfsight_instagram_feed id=“2″]

Sledujte nás na Facebooku

Všechno začalo kolem roku 2004, když byla idea Permanent Institut založená paní Alenou Paluříkovou. Naše první internetové stránky byly v šestnácti barvách a měli jsme jenom pár studií, která s námi začala spolupracovat.

Od té doby uplynulo několik let a během krátké chvíle jsme se stali nejlepším a nejspolehlivějším dodavatelem technologií a školení do těch nejlepších studií v Česku a na Slovensku.

Za to vám všem děkujeme.

Každý den vyřídíme desítky telefonátů a e-mailů, odešleme desítky objednávek. Často nás kontaktují přímo zákazníci, kteří hledají kvalitní salon nebo požadují odbornou radu jaká kosmetická technologie je vhodná právě pro ně. Vždy jim doporučíme ty nejlepší salony v jejich okolí. Spolupráce s námi se Vám proto vždy vyplatí.

Do dalších let se Permanent Institut bude transformovat a růst a s námi i naši zákazníci. Budeme rozšiřovat služby o další obory a zakládat nová školící střediska. Vyvíjet vlastní mobilní aplikaci, aby si zákazníci našli hned studio, které je spojeno s Permanent Institut, tudíž s tou nejlepší kvalitou.