Spojujeme salony
a zákaznice

Snadné vyhledání těch nejlepších salonů
pro permanentní makeup po celém Česku.

JSME
+

Spojujeme Permanent Institut a kosmetické salony v Česku a Slovensku.
A úžasné zákaznice, které chtějí permanentní makeup v té nejlepší kvalitě.

Známe nejnovější světové trendy v permanentním makeupu.

 

Máte-li svůj salon, nebo jste „freelancer/na volné noze“, a nebo chcete být úspěšná v oboru permanentní make-up, pak jsme zde přímo pro Vás.

Jsme No.1 v Česku a Slovensku

Víme jaké jsou trendy v Berlíně, Miláně, New Yorku i Tokiu. Salon i kosmetičku, kterou si vyberete si můžete být jistí, že jsou skvěle vzdělané, pracují se špičkovým materiálem a mají originální certifikát Permanent Institut. V těchto salonech dostanete vždy to, po čem opravdu toužíte.

Sledujte nás na Facebooku

Všechno začalo kolem roku 2004, když byla idea Permanent Institut založená paní Alenou Paluříkovou. Naše první internetové stránky byly v šestnácti barvách a měli jsme jenom pár studií, která s námi začala spolupracovat.

Od té doby uplynulo několik let a během krátké chvíle jsme se stali nejlepším a nejspolehlivějším dodavatelem technologií a školení do těch nejlepších studií v Česku a na Slovensku.

Za to vám všem děkujeme.

Každý den vyřídíme desítky telefonátů a e-mailů, odešleme desítky objednávek. Často nás kontaktují přímo zákazníci, kteří hledají kvalitní salon nebo požadují odbornou radu jaká kosmetická technologie je vhodná právě pro ně. Vždy jim doporučíme ty nejlepší salony v jejich okolí. Spolupráce s námi se Vám proto vždy vyplatí.

Do dalších let se Permanent Institut bude transformovat a růst a s námi i naši zákazníci. Budeme rozšiřovat služby o další obory a zakládat nová školící střediska. Vyvíjet vlastní mobilní aplikaci, aby si zákazníci našli hned studio, které je spojeno s Permanent Institut, tudíž s tou nejlepší kvalitou.