Co
  • Areoly
  • Korekce pokožky
  • Obočí
  • Oční linky
  • Rty
  • Tattoo Mini
  • Vlasy
  • X Odstranění
kde

Permanentní makeup

obočí

oční linky

rty

V nádherném, několika poschoďovém salonu, Vás v prvním patře příjemně přivítají na recepci. Můžete se posadit a uvolnit, protože jste právě přišli do elegantního dámského světa, kde Vám rozumí. V prosvětleném a moderním interiéru kosmetického studia Bellis Vám udělají permanentní make up, po kterém toužíte. Kosmetické studio vede paní Iva Pantůčková, opravdová odbornice a specialista s víc jak 20ti letou praxí.

Nejdříve s Vámi zkonzultuje po jakém permanentním make upu toužíte. Pak vám podle potřeb doporučí ty správné mikropigmenty Purebeau a tvar vašeho makeupu. Teď, když jste v kosmetickém křesle příjemně posazená můžete se uvolnit a užívat si ten příjemný pocit v nádherném saloně v rukou opravdových specialistů.

Na setkání s Vámi se těší celé studio Bellis

cat-icon Obočí, cat-icon Oční linky, cat-icon Rty, cat-icon X Odstranění,

Ohodnotit a napsat recenzi

Vaše hodnocení pro tento salon

angry
crying
sleeping
smily
cool
Prozkoumat

Vaše hodnocení by mělo obsahovat alespoň 140 znaků


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function lp_table_exists_check() in /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/include/paypal/campaign-save.php:373 Stack trace: #0 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/functions.php(4216): lp_create_stats_table_views() #1 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/functions.php(4513): lp_set_this_stats_for_chart('1', 230, 'view') #2 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/class-wp-hook.php(288): lp_listing_pending_notice('') #3 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/class-wp-hook.php(312): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/single-listing.php(59): do_action('listing_single_...') #6 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/template-loader.php(98): include('/DIS in /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/include/paypal/campaign-save.php on line 373
WordPress › Chyba

Na webu došlo k závažné chybě.

Přečtěte si informace o ladění ve WordPressu.