Co
  • Areoly
  • Korekce pokožky
  • Obočí
  • Oční linky
  • Rty
  • Tattoo Mini
  • Vlasy
  • X Odstranění
kde

Nejsme klasický kosmetický salon,naše idea jde mnohem hlouběji.
Jsme komunitní centrum,kde se setkávají ženy,maminky,lékařky,právničky,kadeřnice,
prodavačky,studentky… a další…


Naše Centrum se zapojuje do mnohých charitativních akcí a svou činností dlouhodobě podporuje SOS Vesničky a psí útulky.
Nejsme VIP salon,chtěli jsme aby si relaxaci a zkrášlení mohly dovolit i maminky na mateřské,studentky a zdravotní sestry.
Proto jsme ceny stanovili ne podle nadstandardu,který u nás dostáváte,jak co se týče prostředí,polohy salonu kousek od centra Prahy,luxusní kosmetiky,materiálů a servisu,ale dle toho,abychom těmto ženám vyšli vstříct,protože jsou to právě ženy,které utváří naši společnost výchovou dětí.

Tak tohle jsme my,Centrum Estetické Péče,jehož název nese jméno naší zakladatelky pedagožky a vystudované kosmetičky Kristýny Kinské.
Co se týče permanentního makeupu máme také vlastní cestu.
Jdeme cestou individuality,kterou upřednostňujeme před uniformitou některých salonů,kde nehledíc na tvar obličeje,barvu vlasů,věk,barvu pleti,posazení očí,sází tatérka stejné obočí,jako podle šablony klientce,za klientkou.

To u nás nenajdete,pro nás je na 1.místě vystihnout každou z vás takovou,jaká jste,aby jste se cítila dobře.
Nikdy nikoho netlačíme do toho v čem by se necítil dobře,ať to je barva,tvar a nebo tlouštka.Je pro nás velice důležité,aby jste se cítili po aplikaci pmu dobře ve svém těle.

O pmu se u nás stará paní majitelka,která pochází z úmělecké rodiny,od malička maluje obrazy a deset let navštěvovala výtvarnou školu,kde se věnovala kresbě a malbě pod vedením akademického malíře pana Elšíka.

Mimo pmu nabízí naše Centrum kompletní kosmetickou péči,léčbu akne,odstraňování vrásek,microneedling,masáže,prodlužování řas,manikuru,pedikuru,lash lifting a botox ras a oboci,hubnoucí a omlazující procedury,regenerační zábaly a mnohé další.

Sídlíme na Praze 3 mezi Vítkovem a Parukářkou,kde obklopeni zelení sídlí naše Centrum 🌳😊🌳

Těšíme se z vaší přízně,které si nesmírně vážíme a jsme si plně vědomi,že se posouváme profesně dál,především DÍKY VÁM 🌹🙏

Takže DĚKUJEME VŠEM

cat-icon Obočí, cat-icon Oční linky, cat-icon Rty, cat-icon X Odstranění,

Ohodnotit a napsat recenzi

Vaše hodnocení pro tento salon

angry
crying
sleeping
smily
cool
Prozkoumat

Vaše hodnocení by mělo obsahovat alespoň 140 znaků


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function lp_table_exists_check() in /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/include/paypal/campaign-save.php:373 Stack trace: #0 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/functions.php(4216): lp_create_stats_table_views() #1 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/functions.php(4513): lp_set_this_stats_for_chart('1', 979, 'view') #2 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/class-wp-hook.php(288): lp_listing_pending_notice('') #3 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/class-wp-hook.php(312): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/single-listing.php(59): do_action('listing_single_...') #6 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/template-loader.php(98): include('/DIS in /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/include/paypal/campaign-save.php on line 373
WordPress › Chyba

Na webu došlo k závažné chybě.

Přečtěte si informace o ladění ve WordPressu.