Co
  • Areoly
  • Korekce pokožky
  • Obočí
  • Oční linky
  • Rty
  • Tattoo Mini
  • Vlasy
  • X Odstranění
kde

Mgr. Beáta Hudáková patří mezi absolutní špičku v oboru permanentního makeupu a kosmetiky na Slovensku, s velkým mezinárodním přesahem. V Košicích vede exkluzivní salon a školící centrum Mikroart – Innovation Beaty Center.

Víc než 20 let pracuje je jako Makeup artistka a již několik se věnuje lektorství a vede a úspěšně učí další profesionály. Je úspěšnou absolventkou make-up artist London College. Beáta se pravidelně účastní mezinárodních soutěží, dříve jako velmi úspěšná soutěžící a teď je váženým členem poroty.

Pokud budete hledat opravdovou profesionálku, od které se chcete naučit permanentní makeup, a nebo i mnohem víc, setkání s paní Beátou pro vás bude vždy velmi inspirativní.

V salonu MikroArt se o vás postará tým specialistek a to v mnoha oborech permanentního makeupu. Udělají vám dokonalý permanentní makeup rtů, obočí a očních linek. Můžete se objednat i na odstranění nepovedeného permanentního makeup a následně řešit i jeho korekce.

cat-icon Obočí, cat-icon Oční linky, cat-icon Rty, cat-icon X Odstranění,

Ohodnotit a napsat recenzi

Vaše hodnocení pro tento salon

angry
crying
sleeping
smily
cool
Prozkoumat

Vaše hodnocení by mělo obsahovat alespoň 140 znaků


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function lp_table_exists_check() in /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/include/paypal/campaign-save.php:373 Stack trace: #0 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/functions.php(4216): lp_create_stats_table_views() #1 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/functions.php(4513): lp_set_this_stats_for_chart('1', 790, 'view') #2 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/class-wp-hook.php(288): lp_listing_pending_notice('') #3 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/class-wp-hook.php(312): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #5 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/single-listing.php(59): do_action('listing_single_...') #6 /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-includes/template-loader.php(98): include('/DIS in /DISK3/www/3962/permanentinstitut.cz/salony/wp-content/themes/listingpro/include/paypal/campaign-save.php on line 373
internal_server_error <![CDATA[WordPress &rsaquo; Chyba]]> 500